Značka ATE

Brzdy ATE

Pro majitele vozidel všech značek nabízíme pod názvem ATE Brzdové Centrum služby servisního konceptu německé firmy Continental Teves, který je výrobcem brzdových komponentů značky ATE a je také jedním z největších dodavatelů tohoto sortimentu pro automobilový průmysl.

Jako značka perfektní brzdové techniky má ATE pevné místo v automobilovém průmyslu. Většina automobilových výrobců montuje ATE brzdové systémy již v prvovýrobě, což je nejlepší reference pro tuto značku.


Produkty

ATE Brzdové Centrum je kompletní brzdový specialista, který je při odborných opravách brzdových systémů schopný garantovat vysokou kvalitu práce a používaných náhradních dílů. Třebaže se navenek jeví jako odborný brzdový servis, je i odborným servisem na opravy všeho druhu. Specialistou pro výměny a opravy brzdových a podvozkových komponent je autoservis Praha – Autoservis Garant s.r.o.

Vysoká úroveň práce je zajištěna používáním speciálního nářadí a přístrojů, podpůrných technických prostředků a používáním nekvalitnějších náhradních dílů.


Mohlo by Vás zajímat: Audi servis Praha, Mercedes servis, VW servis


© 2015 Brzdové Centrum. All rights reserved. Created by nachtik.com